Ciastko

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

ADream

Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie stron internetowych to szereg długotrwałych działań, które mają na celu zwiększenie widoczności stron www w naturalnych wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie przekłada się na wielokrotne zwiększenie liczby odwiedzin witryny. Pozycjonowanie stron www jest relatywnie najskuteczniejszą i najtańszą formą reklamy w internecie.

Co wchodzi w skład pozycjonowania stron internetowych?

Szczegółowa analiza strony

Szczegółowo analizujemy każdy element na Twojej stronie internetowej, które negatywnie wpływają na Twoją stronę. Przygotujemy także obszerny Audyt SEO razem z zalecanymi rekomendacjami, których wdrożenie poprawi widoczność Twojej strony www w wyszukiwarce. U nas otrzymasz pełne wsparcie podczas wdrażania zmian na stronie.

Audyt SEO

Analiza linków przychodzących

Twoja strona internetowa była pozycjonowana i nie osiągnąłeś oczekiwanych efektów? Zajmiemy się szczegółową analizą backlinków, które mogły negatywnie wpłynąć na widoczność Twojej strony w wynikach organicznych oraz być przyczyną otrzymania kary. Przeanalizujemy Twój profil linków i usuniemy otrzymaną karę. Mamy 95% skuteczności.

Usuwanie filtra

Kompleksowy linkbuilding

Pozyskiwanie wartościowych linków przychodzących kierujących do Twoich podstron  to nieodłączny element pozycjonowania stron internetowych. Systematycznie będziemy zdobywać linki przychodzące z wartościowych i tematycznie dobranych stron. Dywersyfikujemy także źródła ich pozyskiwania.

Optymalizacja strony internetowej

Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej nie jest możliwe bez wcześniejszej optymalizacji witryny pod kątem SEO. Oferujemy Ci kompleksową analizę wszelkich problemów, dzięki czemu już na początku współpracy wyeliminujesz rzutujące na Twój wynik w wyszukiwarce błędy. Z nami szybko i skutecznie poprawisz swoją pozycję w wyszukiwarce i dojdziesz na sam szczyt wyników wyszukiwania!

Elementy optymalizacji strony

Analiza budowy strony

Identyfikujemy istniejące błędy występujące na Twojej stronie www, które negatywnie wpływają na jej widoczność w wyszukiwarkach internetowych.

Optymalizacja podstron

Optymalizujemy podstrony Twojej strony internetowej pod kątem słów kluczowych, które generują ruch.

Wdrożenie zmian

U nasz zyskasz pełne wsparcie podczas wdrożeń poprawek wskazanych w naszym audycie SEO. Zapewniamy także weryfikację poprawności ich wdrożenia.

Jak to robimy?

Poznajemy Ciebie i Twoją konkurencję

Aby stworzyć dopasowaną propozycję musimy dokładnie zrozumieć Twój biznes.

Tworzymy dedykowaną strategię SEO

Naszą strategię poprzedza szczegółowa analiza Twojej firmy oraz konkurencji. Dzięki temu mamy pewność, że zaproponowane narzędzia są w pełni dopasowane.

Testujemy słowa kluczowe

Jeżeli nie jesteś pewny efektów, które może przynieść pozycjonowanie Twojej strony na konkretne słowa kluczowe, rekomendujemy przetestowanie ich za pomocą linków sponsorowanych Google Ads (wcześniej: AdWords)

Wykonujemy szczegółowy audyt Twojej strony

Pierwszym, niezbędnym etapem pozycjonowania jest optymalizacja Twojej strony internetowej, a więc takie dopasowanie budowy strony oraz jej treści, aby była ona bardziej wartościowa pod względem standardów i wytycznych Google.

Link building

Zdobywamy do Twojej witryny linki z bezpiecznych i tematycznie dobranych serwisów.

Raportujemy nasze prace

Analizujemy również wzrost ruchu z miesiąca na miesiąc dzięki wynikom organicznym. Aktualne pozycje fraz możesz sprawdzać codziennie dzięki indywidualnemu panelowi klienta w monitorze pozycji.

pozycjonowanie stron www

Dlaczego warto pozycjonować stronę internetową?

Klienci

Dotrzesz do ludzi, którzy szukają usług i produktów Twojej firmy. Google jest najpopularniejszą wyszukiwarką w Polsce i za granicą. W Polsce korzysta z niej 97% użytkowników. Zadbaj o to, aby być tam, gdzie Twoi potencjalni Klienci szukają Twoich produktów i usług.

Widoczność

Będziesz zauważalny. Około 80% użytkowników (w zależności od branży) przegląda wyłącznie pierwszą stronę wyników wyszukiwania Google. Oznacza to, że będąc już na drugiej stronie wyników, docierasz zaledwie do 20% swoich potencjalnych Klientów za pomocą wyników organicznych.

Zaufanie

Twoja reklama w internecie będzie naturalna i trafna. Organiczne wyniki w wyszukiwarce wzbudzają większe zaufanie użytkowników niż płatne wyniki wyszukiwania i nie są blokowane przez dedykowane do przeglądarek wtyczki blokujące reklamy.

Wizerunek

Wykreujesz i utrwalisz świadomość swojej marki wśród potencjalnych klientów. Twoja obecność w sieci sprawia, że zwiększasz ilość punktów styku z konsumentami. Bądź tam gdzie Twoja grupa docelowa i zacznij czerpać zyski!

Sprawdź nasze przykładowe pakiety

 • Usługi
  • Propozycja słów kluczowych
  • Szczegółowy audyt strony
  • Analiza linków przychodzących
  • Optymalizacja strony
  • Wsparcie podczas optymalizacji
  • Analiza wirusów
  • Utworzenie Google Analytics i Google Search Console
  • Integracja z Bing Webmaster Tools
  • Linkowanie Trust Rank
  • Utworzenie stron zapleczowych
  • Publikacja wpisów na stronach zapleczowych /mc
  • Publikacja wpisów na serwisach zewnętrznych
  • Publikacja artykułów branżowych
  • Publikacja postów na tematycznie dobranych forach internetowych
  • Publikacja ogłoszeń w serwisach ogłoszeniowych
  • Konsultacje ze Specjalistą SEO
  • Raport z wykonywanych działań i postępów raz w miesiącu
  • Dostęp do monitora pozycji

Wypełnij nasz brief. Stworzymy dedykowaną strategię na wypozycjonowanie Twojej strony internetowej!

© 2018 WHEN – Agencja marketingu internetowego