Bezpłatna konsultacja

Marketing
dla deweloperów

Skuteczna sprzedaż nieruchomości

Ty znasz się na inwestycjach deweloperskich. My wiemy, jak promować nieruchomości, by docierać do potencjalnych inwestorów. Zajmujemy się tym kompleksowo - od A do WHEN. Ponad 8 lat temu stawialiśmy fundamenty pod pierwsze kampanie reklamowe Google i Facebook Ads w branży deweloperskiej. Od tamtego czasu zrealizowaliśmy ich już setki, pozyskaliśmy tysiące leadów i pomogliśmy sprzedać mieszkania, domy i lokale w dziesiątkach inwestycji w całej Polsce.

Pomogliśmy w sprzedaży tysięcy

Domów
Mieszkań
Condohoteli
Lokali usługowych

Ponad 30
wypromowanych
inwestycji deweloperskich

Mówimy językiem deweloperów. Opowiedz nam o planowanej inwestycji i przychodzie, jaki chcesz osiągnąć. Przygotujemy dla Ciebie plan kampanii Google / Facebook Ads lub, jako Grupa ADream, całościowy plan marketingowy z uwzględnieniem strategii kreatywnej, strategii komunikacji, propozycji nazwy, identyfikacji wizualnej oraz projektu strony internetowej, które wyróżnią Twoją inwestycję na tle konkurencji.

Skontaktuj się z nami!

Mówimy językiem
deweloperów

Nasze doświadczenie to tysiące sprzedanych domów, mieszkań i apartamentów

Twoją grupą docelową są inwestorzy, osoby aktywnie poszukujące nieruchomości? Wraz z tym jak rosną kolejne reklamowane przez nas inwestycje, tak rośnie nasza wiedza. Pozwoliło nam to zrozumieć, w jaki sposób docierać do konkretnych odbiorców oraz wypracować własne know-how, oparte na sukcesie innych kampanii.

Doskonale rozumiemy specyfikę branży oraz rynek nieruchomości. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu kampanii inwestycji mieszkaniowych, domów, osiedli, a także inwestycji typu condo, second home czy aparthoteli. W naszym portfolio znajdują się kampanie zarówno mniejszych inwestycji, jak i wieloetapowych z 200-300 lokalami na sprzedaż.

Marketing inwestycji deweloperskich od A do WHEN

Opracowujemy i wdrażamy strategie budujące świadomość marki poprzez angażujące prowadzenie kanałów social media. Pomagamy także w kreowaniu wizerunku inwestycji poprzez naming, branding czy wdrażanie dedykowanych stron, zachęcających do pozostawienia przez użytkownika kontaktu do siebie. Ponadto doradzamy i wspieramy deweloperów na każdym etapie inwestycji, chociaż zdarza się, że dzięki naszym kampaniom reklamowym nieruchomość zostaje sprzedana jeszcze na etapie budowy. Serio, serio!

Co decyduje o sukcesie? Wymierne efekty! Dla nas to jasne, bo w When wygrywamy, kiedy Ty wygrywasz. Chcesz otrzymywać więcej zapytań od inwestorów? Zależy Ci na tym, by telefon w biurze sprzedaży dzwonił o wiele częściej? Mamy na to sprawdzone sposoby. Prowadzimy szereg działań zwiększających zainteresowanie i sprzedaż w branży deweloperskiej. Jednym z nich są kampanie leadowe w ramach Google i Facebook Ads, których celem jest pozyskiwanie danych kontaktowych od osób zainteresowanych inwestycją.

Marcin Heffner
Członek Zarządu Investor Property Hlouszka Sp. z o.o.

Korzystamy kolejny raz z usług agencji WHEN przy marketingu kolejnego etapu inwestycji #Osada Hlouszka w Opolu, Jesteśmy bardzo zadowoleni z formy oraz efektów naszej współpracy, a wszystkie dotychczasowe kontakty z WHEN to rozmowy z profesjonalistami. Wdrożone kampanie przyniosły nam satysfakcjonujące efekty sprzedażowe. Polecam współpracę z WHEN! Marcin Heffner, Członek Zarządu Investor Property Hlouszka Sp. z o.o.

Patrycja Lachman
Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu

To już 5 lat naszej współpracy z agencją WHEN. W tym czasie zrealizowaliśmy i nadal realizujemy z powodzeniem nasze plany marketingowe 5 inwestycji. Także przy najnowszej z nich #KobiHousebyImperial w Krakowie postawiliśmy na sprawdzonego i profesjonalnego partnera jakim jest agencja WHEN. Zaangażowanie w każdy projekt, skuteczne pomysły i cenne wskazówki, pełna realizacja zakładanego budżetu i szczegółowa analiza wyników przynoszą satysfakcjonujące efekty mające swoje odbicie w sprzedaży mieszkań. W pełni polecam współpracę z WHEN.

Wiemy, jak prowadzić kampanie inwestycyjne

Zaufali nam

Przykładowe realizacje

Pobierz nasze
portfolio z branży nieruchomości
i produktów inwestycyjnych

Sprawdź nasze przykładowe case
studies z branży nieruchomości

KAMPANIE DEWELOPERSKIE, GOOGLE ADS, FACEBOOK ADS

274 formularze w pierwszym miesiącu i 62 zł za leada – Kampania Google Ads i Facebook Ads krakowskiej inwestycji KOBI HOUSE

15996

kliknięć w reklamę

73 grosze

średni koszt za kliknięcie w Google ads

branża nieruchomości

90 umów rezerwacyjnych w 90 dni. Kampanie Google i Facebook Ads krakowskiej inwestycji mieszkaniowej Imperial Citi Yes

Nieruchomości to nasza specjalność. Sprawdź case study krakowskiej inwestycji mieszkaniowej Imperial CitiYes

16 731

użytkowników
pobrało PDF mieszkań

155

pozyskanych
formularzy kontaktowych

branża nieruchomości

Investor Property – 10 sprzedanych lokali mieszkalnych II etapu inwestycji Osada Hlouszka w 15 dni

Osada Hlouszka to już piąta inwestycja Investor Property, opolskiego dewelopera działającego na lokalnym rynku.

34 grosze!

średni koszt za kliknięcie
w Google Ads

135

formularzy kontaktowych

Publikacje branżowe

Magazyn Inmag. Numer 1(3)/2020 (Luty)

Siła optymalizacji. Kampanie Google Ads dla inwestycji deweloperskich

Patrycja Idzińska,
CEO Agencji WHEN

pobierz

Skontaktuj się z nami!
Wypełnij formularz