Darmowa konsultacja

Imperial Capital

Imperial Capital

Kampania Google Ads inwestycji Imperial Stawowa Residence, Green Park Villa oraz Imperial Business Center

Z przekonaniem pragniemy zarekomendować Państwu współpracę z Agencją Marketingu Internetowego WHEN Sp. z.o.o., do której zgłosiliśmy się z prośbą o wsparcie sprzedaży mieszkań i wynajmu powierzchni biurowych. Jesteśmy spółką inwestycyjną, realizującą kompleksowo inwestycje deweloperskie na krakowskim rynku mieszkaniowym i biurowym. Naszymi inwestycjami, z którymi zgłosiliśmy się do agencji WHEN, są: Imperial Green Park Villa i Stawowa Residence — kameralne kompleksy budynków mieszkalnych, zlokalizowane w Bronowicach oraz Imperial Business Center – prestiżowa przestrzeń biurowa zlokalizowana przy ul. Wadowickiej.

Powierzyliśmy specjalistom z WHEN przygotowanie oraz wykonanie kampanii Google Ads z uwagi na duże doświadczenie agencji w promocji innych inwestycji deweloperskich. Agencja WHEN sprostała wyzwaniu, wyczuwając potrzeby naszego biznesu. Efektem naszej ponad rocznej współpracy jest wzbudzenie bardzo dużego zainteresowania naszymi inwestycjami, a przede wszystkim wsparcie sprzedaży mieszkań i wynajmu powierzchni biurowej.

Jesteśmy w pełni zadowoleni z osiąganych efektów, jak również z obsługi i jakości raportowania wyników. Bardzo dobra komunikacja, profesjonalizm i życzliwość sprawiają, że współpraca z agencją przebiega wzorowo. Jesteśmy pewni, że tak jak my, w WHEN znajdziecie Państwo rzetelnego partnera dla Waszego biznesu.

 

Patrycja Lachman

Manager ds. Sprzedaży i Marketingu

Blue Mountain Resort

poprzedni

Nico – odzież i obuwie

następny