Blue Mountain Resort

Blue Mountain Resort

Referencje

Polecamy Agencję Marketingu Internetowego WHEN Sp. z o.o. (część grupy ADream) jako pomysłodawcę i wykonawcę strategii promocji internetowej. Przez cały okres współpracy obserwowaliśmy zaangażowanie, rzetelność i profesjonalizm w przygotowaniu i optymalizacji kampanii zorientowanych na nasz cel biznesowy.

Jako właściciele Blue Mountain Resort oczekiwaliśmy od agencji wzrostu ruchu na naszej stronie internetowej przekładającego się na dokonanie rezerwacji wczasów w naszym hotelu. Agencja WHEN prowadziła w tym celu kampanie na Facebooku, YouTube, w wyszukiwarce Google, kampanie banerowe, a także remarketingowe trafiając do potencjalnie zainteresowanych ofertą.

W trakcie 2-letniej współpracy z agencją w zakresie prowadzenia naszego profilu na portalu Facebook.com, rozpoczynając od 1 dnia istnienia naszego obiektu, udało się zbudować aktywną, zaangażowaną społeczność w wielkości blisko 30 000 fanów. Wyniki pozytywnie nas zaskoczyły. Efekty mówią same za siebie, a współpraca z When to czysta przyjemność.

 

Izabela Kozina

Blue Mountain Resort

Hotel Style

poprzedni

Imperial Capital

następny