Bezpłatna konsultacja

Kampanie PPCna rynki zagraniczne

Międzynarodowe kampanie Google Ads, Facebook Ads i inne

Szukasz skutecznych metod na skalowanie swojego biznesu za granicą i rzetelnego, doświadczonego partnera, który Ci w tym pomoże? Do rozpoczęcia ekspansji pomocne będzie nasze doświadczenie w realizacji zagranicznych kampanii PPC: Google Ads, Facebook Ads, Linkedin Ads oraz TikTok Ads. Jeśli planujesz wykorzystać nieograniczony potencjał sprzedaży na nowych rynkach zagranicznych i rozpocząć podbój świata, to dobrze trafiłeś.

Nasze kampanie nie
znają granic

Z sukcesami rozwijamy działalność naszych klientów na nowych rynkach, prowadząc kampanie w wielu rodzimych językach. Aby rozpocząć ekspansje zagraniczną nie musisz fizycznie przebywać w danym kraju, czy podejmować współpracy z lokalną agencją. Dla systemów reklamowych nie ma znaczenia z jakiego zakątka ziemi prowadzisz swój biznes. Wniosek jest jeden: żadnych granic!

Systematycznie prowadzimy dziesiątki kampanii PPC. Zobacz Państwa, w których prowadziliśmy już działania reklamowe:

Czechy

Skontaktuj się z nami

Odpowiednie przygotowanie

Kampanie na nowych rynkach wymagają od Ciebie podjęcia kilku, istotnych kroków. Poniżej najważniejsze z nich:

1

Badanie rynku w kraju docelowym

Jeżeli rozważasz kilka krajów, możemy pomóc w procesie decyzyjnym, wykorzystując zewnętrzne narzędzia służące do analizy potencjału rynków i zarekomendować inne, które pomogą Ci dobrze przygotować się do rozpoczęcia działalności w nowym kraju.

2

Znajomość przepisów prawnych i podatkowych w danym kraju

Pamiętaj, że na niektóre kraje Google nakłada dodatkową prowizję do wykorzystywanego budżetu mediowego z uwagi na indywidualne opodatkowanie w danym kraju. Na przykład opłata z tytułu obowiązujących we Francji ustawowych kosztów operacyjnych wynosi 2%, które Google dolicza do swoich faktur na koniec każdego miesiąca.

Sprawdź dodatkowe opłaty w pozostałych krajach

3

Logistyka sprzedaży

w tym wysyłka zamówień (E-commerce)

4

Przygotowanie strony internetowej

w docelowym języku i domeny (opcjonalnie)

Dlaczego warto skalować swój biznes z nami?

Wykonujemy dokładną analizę rynku

0 / 9

Jesteśmy wśród 3% najlepszych
agencji Google Ads w Polsce!

Najwyższe odznaczenie agencyjne Google Premier Partner  to ogromne wyróżnienie, które potwierdza wysoką jakość naszych usług i zaawansowane umiejętności i wiedzę w tworzeniu i optymalizacji kampanii Google Ads. Dzięki statusowi Google Partner Premier nasza agencja ma dostęp do szeregu narzędzi i funkcji, które pomogą nam jeszcze lepiej zoptymalizować Twoją kampanię.

6 lat - 6 krajów! Przykładowa współpraca z producentem artykułów biurowych

Nasza współpraca często zaczyna się w Polsce, ale rzadko na niej kończy. Z wieloma sukcesami prowadzimy kilkadziesiąt zagranicznych kampanii Google i Facebook Ads w rodzimych językach, rozpoczynając lub rozwijając ekspansję działalności naszych klientów w kolejnych krajach.

Luty 2016

Czas na WHEN! Rozpoczęcie współpracy w ramach kampanii dla pierwszego sklepu polskiego.

Luty 2017

Rozszerzenie współpracy o drugi sklep polski.

Luty 2017

Ekspansja na Estonię.

Kwiecień 2022

Ekspansja na Francję, Wielką Brytanię, Niemcy i Włochy. Konkretnie!

2023

Nie możemy się już doczekać kolejnych rynków!

Otrzymaj darmową strategię

Sprawdź ścieżkę naszego sukcesu

1

Brief - poznajmy się lepiej

Aby stworzyć strategię działań kampanii zagranicznych musimy dokładnie zrozumieć Twój biznes oraz Twoje oczekiwania. Spotkanie lub wideokonferencja to podstawa do tego, abyśmy poznali się trochę lepiej.

2

Analiza

Czas na naszą analizę. W tym kroku zapoznamy się m.in z dotychczasowymi działaniami marketingowymi, ich skutecznością, a także przeprowadzimy analizy interesujących Cię rynków w oparciu o potencjały w konkretnych kanałach reklamowych.

3

Bezpłatna strategia

Proponujemy Ci najnowsze rozwiązania, najbardziej aktualną wiedzę oraz pakiet wielu lat naszego doświadczenia w kampaniach zagranicznych. Przedstawimy Ci podział różnych kanałów reklamowych, estymacje kosztów emisji reklam i zarekomendujemy konkretny plan działania 'na start'. Omówimy z Tobą koncept reklamowy oraz warunki współpracy. Otrzymując naszą strategię masz pewność, że zaproponowane kanały i sposoby targetowania reklamy przełożą się na zysk Twojego biznesu.

4

Czas na wspólny podbój świata!

Po podpisaniu umowy wdrażamy zaczynamy tworzyć kampanię na kontach reklamowych, których od początku jesteś właścicielem. Stworzymy dla Ciebie reklamy z uwzględnieniem najlepszych praktyk, które sprawdzają się w naszych innych zagranicznych kampaniach. Skonfigurujemy również pełną analitykę strony, aby móc efektywnie, systematycznie analizować wyniki prowadzonych działań marketingowych Przeanalizujemy twoją stronę www i wskażemy obszary, które mogą wymagać poprawy dla zwiększenia potencjału zysku z kampanii, a także przetłumaczymy treści reklam z najlepszymi native speakerami.

5

Optymalizacja

Nie lubimy stać biernie, a optymalizacja to nasze drugie imię. Na podstawie bieżących wyników, będziemy modyfikować wszelkie parametry kampanii, a budżety intensyfikować w obszarach, które przynoszą największy zwrot z inwestycji. Będziemy z Tobą w stałym kontakcie. Otrzymasz od nas dedykowane raporty tygodniowe, miesięczne oraz dostęp do spersonalizowanego, interaktywnego raportu Looker Studio.

6

Świat czeka. Skalujemy!

Kampania osiągnęła satysfakcjonujące ROI? Czas na jej skalowanie i kolejne rynki.

7

Partnerstwo w sukcesie

Twój rozwój, to nasz rozwój. Twój zysk, to nasz zysk. #whenwewin to nasza filozofia wspólnego partnerstwa w sukcesie.

Przeczytaj o niej więcej:filozofia win-win

Zaufali nam

Skontaktuj się z nami!
Wypełnij formularz

Ręka