Bezpłatna konsultacja

Kampanie PPCna rynki zagraniczne

Międzynarodowe kampanie Google Ads, Facebook Ads i inne

Szukasz skutecznych metod na skalowanie swojego biznesu za granicą i rzetelnego, doświadczonego partnera, który Ci w tym pomoże? Do rozpoczęcia ekspansji pomocne będzie nasze doświadczenie w realizacji zagranicznych kampanii PPC: Google Ads, Facebook Ads, Linkedin Ads oraz TikTok Ads. Jeśli planujesz wykorzystać nieograniczony potencjał sprzedaży na nowych rynkach zagranicznych i rozpocząć podbój świata, to dobrze trafiłeś.

Nasze kampanie nie
znają granic

Z sukcesami rozwijamy działalność naszych klientów na nowych rynkach, prowadząc kampanie w wielu rodzimych językach. Aby rozpocząć ekspansje zagraniczną nie musisz fizycznie przebywać w danym kraju, czy podejmować współpracy z lokalną agencją. Dla systemów reklamowych nie ma znaczenia z jakiego zakątka ziemi prowadzisz swój biznes. Wniosek jest jeden: żadnych granic!

Systematycznie prowadzimy dziesiątki kampanii PPC. Zobacz Państwa, w których prowadziliśmy już działania reklamowe:

Czechy

Skontaktuj się z nami

Odpowiednie przygotowanie

Kampanie na nowych rynkach wymagają od Ciebie podjęcia kilku, istotnych kroków. Poniżej najważniejsze z nich:

1

Badanie rynku w kraju docelowym

Jeżeli rozważasz kilka krajów, możemy pomóc w procesie decyzyjnym, wykorzystując zewnętrzne narzędzia służące do analizy potencjału rynków i zarekomendować inne, które pomogą Ci dobrze przygotować się do rozpoczęcia działalności w nowym kraju.

2

Znajomość przepisów prawnych i podatkowych w danym kraju

Pamiętaj, że na niektóre kraje Google nakłada dodatkową prowizję do wykorzystywanego budżetu mediowego z uwagi na indywidualne opodatkowanie w danym kraju. Na przykład opłata z tytułu obowiązujących we Francji ustawowych kosztów operacyjnych wynosi 2%, które Google dolicza do swoich faktur na koniec każdego miesiąca.

Sprawdź dodatkowe opłaty w pozostałych krajach

3

Logistyka sprzedaży

w tym wysyłka zamówień (E-commerce)

4

Przygotowanie strony internetowej

w docelowym języku i domeny (opcjonalnie)

Dlaczego warto skalować swój biznes z nami?

Wykonujemy dokładną analizę rynku

0 / 9

Jesteśmy wśród 3% najlepszych
agencji Google Ads w Polsce!

Najwyższe odznaczenie agencyjne Google Premier Partner  to ogromne wyróżnienie, które potwierdza wysoką jakość naszych usług i zaawansowane umiejętności i wiedzę w tworzeniu i optymalizacji kampanii Google Ads. Dzięki statusowi Google Partner Premier nasza agencja ma dostęp do szeregu narzędzi i funkcji, które pomogą nam jeszcze lepiej zoptymalizować Twoją kampanię.

8 lat - 8 krajów! Przykładowa współpraca z producentem artykułów biurowych

Nasza współpraca często zaczyna się w Polsce, ale rzadko na niej kończy. Z wieloma sukcesami prowadzimy kilkadziesiąt zagranicznych kampanii Google i Facebook Ads w rodzimych językach, rozpoczynając lub rozwijając ekspansję działalności naszych klientów w kolejnych krajach.

Luty 2016

Czas na WHEN! Rozpoczęcie współpracy w ramach kampanii Google Ads dla pierwszego sklepu polskiego.

Luty 2017

Rozszerzenie współpracy o drugi sklep polski.

Styczeń 2020

Rozszerzyliśmy działania marketingowe o rynek włoski.

Maj 2020

Pierwsza ekspansja zagraniczna na rynek niemiecki.

Luty 2021

Próba rozszerzenia kampanii Google Ads na Estonię. Ostatecznie rezygnacja z kampanii online na ten rynek.

Marzec 2021

Rozpoczęcie kampanii Google Ads dla Wielkiej Brytanii.

Wrzesień 2021

Kontynuujemy ekspansje wchodząc na rynek francuski.

Październik 2023

Rozszerzenie niemieckiej kampanii Google Ads na Austrię i Holandię.

Styczeń 2024

Szukamy nowych rynków!

Otrzymaj darmową strategię

Sprawdź ścieżkę naszego sukcesu

1

Brief - poznajmy się lepiej

Aby stworzyć strategię działań kampanii zagranicznych musimy dokładnie zrozumieć Twój biznes oraz Twoje oczekiwania. Spotkanie lub wideokonferencja to podstawa do tego, abyśmy poznali się trochę lepiej.

2

Analiza

Czas na naszą analizę. W tym kroku zapoznamy się m.in z dotychczasowymi działaniami marketingowymi, ich skutecznością, a także przeprowadzimy analizy interesujących Cię rynków w oparciu o potencjały w konkretnych kanałach reklamowych.

3

Bezpłatna strategia

Proponujemy Ci najnowsze rozwiązania, najbardziej aktualną wiedzę oraz pakiet wielu lat naszego doświadczenia w kampaniach zagranicznych. Przedstawimy Ci podział różnych kanałów reklamowych, estymacje kosztów emisji reklam i zarekomendujemy konkretny plan działania 'na start'. Omówimy z Tobą koncept reklamowy oraz warunki współpracy. Otrzymując naszą strategię masz pewność, że zaproponowane kanały i sposoby targetowania reklamy przełożą się na zysk Twojego biznesu.

4

Czas na wspólny podbój świata!

Po podpisaniu umowy wdrażamy zaczynamy tworzyć kampanię na kontach reklamowych, których od początku jesteś właścicielem. Stworzymy dla Ciebie reklamy z uwzględnieniem najlepszych praktyk, które sprawdzają się w naszych innych zagranicznych kampaniach. Skonfigurujemy również pełną analitykę strony, aby móc efektywnie, systematycznie analizować wyniki prowadzonych działań marketingowych Przeanalizujemy twoją stronę www i wskażemy obszary, które mogą wymagać poprawy dla zwiększenia potencjału zysku z kampanii, a także przetłumaczymy treści reklam z najlepszymi native speakerami.

5

Optymalizacja

Nie lubimy stać biernie, a optymalizacja to nasze drugie imię. Na podstawie bieżących wyników, będziemy modyfikować wszelkie parametry kampanii, a budżety intensyfikować w obszarach, które przynoszą największy zwrot z inwestycji. Będziemy z Tobą w stałym kontakcie. Otrzymasz od nas dedykowane raporty tygodniowe, miesięczne oraz dostęp do spersonalizowanego, interaktywnego raportu Looker Studio.

6

Świat czeka. Skalujemy!

Kampania osiągnęła satysfakcjonujące ROI? Czas na jej skalowanie i kolejne rynki.

7

Partnerstwo w sukcesie

Twój rozwój, to nasz rozwój. Twój zysk, to nasz zysk. #whenwewin to nasza filozofia wspólnego partnerstwa w sukcesie.

Przeczytaj o niej więcej:filozofia win-win

Zaufali nam

Skontaktuj się z nami!
Wypełnij formularz

Ręka