Bezpłatna konsultacja

Kampania
Google Ads Search

Bądź tam,
gdzie Twoi klienci

Google to bezkonkurencyjna i najpopularniejsza wyszukiwarka na świecie, z której korzysta 97% polskich użytkowników. Dodajmy do tego szybkie i przejrzyste efekty i nieograniczone pole do optymalizacji kampanii. Właśnie to czyni Google Ads największym i najbardziej skutecznym systemem reklamowym w Internecie, a kampanie tekstowe podstawą większości naszych kampanii.

Dlaczego Google
Ads Search?

Szybkie efekty

Natychmiastowa
widoczność

Przejrzyste
wyniki

Precyzyjne
targetowanie

Nieograniczony potencjał optymalizacji

Przyjazny model rozliczeń

  • Szybkie efekty
  • Natychmiastowa widoczność
  • Przejrzyste wyniki
  • Precyzyjne targetowanie
  • Nieograniczony potencjał optymalizacji
  • Przyjazny model rozliczeń

Google Premier Partner

Jesteśmy agencją z najwyższym odznaczeniem Google - Google Premier Partner. Na naszym pokładzie znajdziesz wyłącznie doświadczonych, certyfikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w optymalizacji kampanii z wielu branż i niezliczoną liczbą sukcesów na koncie.

Pracujemy w atmosferze partnerstwa i w pełnej przejrzystości - stworzone przez nas kampanie są Twoją własnością i nie zabezpieczamy się długimi okresami wypowiedzenia - wiemy, że dobre wyniki i relacje zapewnią nam wieloletnią współpracę. To właśnie z takim nastawieniem pomogliśmy już dziesiątkom firm rozwinąć ich skrzydła inwestycyjne rozwijając budżety marketingowe z kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie i/lub otwierając je na ekspansję na nowe, zagraniczne rynki.

Zobacz ścieżkę naszego wspólnego sukcesu

1

Poznajmy się

Aby stworzyć dopasowaną propozycję musimy dokładnie zrozumieć Twój biznes. Opowiedz nam o swoich doświadczeniach, wyzwaniach i planach na kolejny miesiąc, kwartał lub rok. Stwórzmy plan dostosowany do oczekiwanej skali rozwoju Twojego biznesu.

2

Bezpłatny audyt kampanii

Jeżeli prowadzisz już kampanię wykonamy jej bezpłatną analizę, wskazując elementy, które wymagają poprawy i wyznaczając potencjał jej dalszego rozwoju. Sprawdź, co możemy zrobić lepiej i więcej.

3

Bezpłatna strategia reklamy

Proponujemy Ci najnowsze rozwiązania, najbardziej aktualną wiedzę oraz pakiet wielu lat naszego doświadczenia w reklamie dla wielu branż. Otrzymując naszą strategię masz pewność, że zaproponowane kanały i sposoby targetowania reklamy przełożą się na zysk Twojego biznesu.

4

Start

W przypadku kampani płatnych Google Ads nie musisz czekać na efekty - pojawią się one już w ciągu 1 dnia jej prowadzenia. Wzmożony ruch i bieżąca optymalizacja przybliżą nas do realizacji Twoich celów.

5

Optymalizacja

Nie lubimy stać biernie, a optymalizacja to nasze drugie imię. Na podstawie bieżących wyników, nasza kampania będzie na bieżąco modyfikowana i intensyfikowana tam, gdzie przynosi Tobie największy zysk.

6

Partnerstwo w sukcesie

Twój rozwój, to nasz rozwój. Twój zysk, to nasz zysk. #whenwewin to nasza filozofia wspólnego partnerstwa w sukcesie.

Wiemy, jak osiągnąć sukces dzięki Google Ads

Zaufali nam

Sprawdź nasze przykładowe
case studies

branża nieruchomości

90 umów rezerwacyjnych w 90 dni. Kampanie Google i Facebook Ads krakowskiej inwestycji mieszkaniowej Imperial Citi Yes

Nieruchomości to nasza specjalność. Sprawdź case study krakowskiej inwestycji mieszkaniowej Imperial CitiYes

e-commerce - branża kosmetyczna

Wzrost przychodów z 8813 zł do 389 372 zł miesięcznie z kampanii produktowej Google Ads

Takie rewolucje to nasza specjalność. Sprawdź jak zoptymalizowaliśmy kampanię Google Ads dla sklepu e-commerce z perfumami i kosmetykami, zwiększając ROAS z 213% na 3358% i ograniczając koszt uzyskania przychodu z 47% na 3%.

Skontaktuj się z nami!
Wypełnij formularz