Bezpłatna konsultacja

Prowadzenie konta
Instagram

Odkryj możliwości Instagrama!

Przedstaw swoją firmę potencjalnym klientom od zupełnie innej strony. Realizuj swoje cele marketingowe na portalu o niepowtarzalnym, lifestylowym charakterze. To właśnie Instagram, jak żaden inny kanał, pomoże zbudować niebanalny, spójny wizerunek Twojej marki w swoim kolorowym środowisku. Instagram to również jeden z najprężniej rozwijających się kanałów mediów społecznościowych po tik-toku, zrzeszającym ponad milion użytkowników w wieku 18-35 lat na całym świecie, z czego ponad 8 milionów użytkowników to obywatele Polski.

Partnerzy
w sukcesie

W naszym zespole odnajdziesz wyłącznie doświadczonych, zaangażowanych Specjalistów Social Media, którzy jak nikt inny rozumieją wagę słowa pisanego i potencjał social media dla rozwoju Twojego biznesu.

Odkryjesz u nas jednocześnie fascynację z prowadzonego projektu, kreatywność i odwagę w proponowanych rozwiązaniach, wiedzę na temat najnowszych rozwiązań w dziedzinie social media, ale również twarde umiejętności analityczne. To właśnie dzięki nim obiektywnie i wnikliwie podchodzimy do analizy osiąganych efektów i realizacji wyznaczonych celów.

Ponad

aktywnych
użytkowników w Polsce

Tylko doświadczeni
Specjaliści Social Media

Niebanalne
szaty graficzne

Spójne strategie
komunikacji

Partnerska współpraca

Kampanie
Facebook Ads
nastawione
na cele biznesowe

Kreatywne
Big Idea

Najnowsze
rozwiązania

  • Tylko doświadczeni Specjaliści Social Media
  • Niebanalne szaty graficzne
  • Spójne strategie komunikacji
  • Partnerska współpraa
  • Kampanie Facebook Ads nastawione na cele biznesowe
  • Kreatywne Big Idea
  • Najnowsze rozwiązania

Zobacz ścieżkę naszego wspólnego sukcesu

1

Analiza

Przeanalizujemy dotychczasowe działania Twojej marki oraz konkurencji na portalu Instagram.

2

Strategia komunikacji

W ramach naszej współpracy opracujemy strategię komunikacji dopasowaną do grupy docelowej Twojej marki, stworzymy tematyczne cykle postów oparte o big idea

3

Harmonogram postów

Przed rozpoczęciem każdego kolejnego miesiąca otrzymasz od nas harmonogram postów na dany miesiąc. Zajmiemy się tworzeniem grafik, treści, publikacją postów i moderacją komentarzy, dzięki czemu Ty możesz zająć się w firmie tym, co dla Ciebie najważniejsze.

4

Rozwijanie społeczności

Prowadzone działania będą przez nas wspierane precyzyjnie zaplanowaną reklamą płatną nastawioną na Twoje cele biznesowe.

5

Raport i rekomendacje

Nie spoczywamy na laurach. Każdy miesiąc kończymy nie tylko pełnym raportem z przeprowadzonych działań i efektów kampanii, ale przede wszystkim dalszymi rekomendacjami w kierunku maksymalizacji potencjału Twojej marki na Instagramie.

Wybierz rozwiązanie dla siebie

VictorWinnerChampion
Kanał social mediaFacebook
lub Instagram
Facebook
lub Instagram
Facebook
+ Instagram
Audyt obecnej kondycji
Przygotowanie strategii komunikacji wraz z pomysłami kreatywnymi oraz propozycją szaty graficznej
Analiza konkurencji2 stron FB
lub 2 konta IG
4 strony FB
lub 4 konta IG
3 strony FB
+3 konta IG
Utworzenie, aktualizacja lub optymalizacja konta reklamowego FacebookAds
Konfiguracja analityki internetowej na potrzeby analizy skuteczności prowadzonych kampanii
Liczba postów w miesiącu102024 (po 12/kanał)
Indywidualny opiekun
Organizacjia konkursów wraz z reuglaminem1od 2 w miesiącu
Moderacja od 8 do 16 w dni robocze*
* Możliwość moderacji w
weekendy oraz godziny
niestandardowe za
dodatkową opłatą.
Prowadzenie kampanii wizerunkowej w Facebook Ads**
** KKampania z celem budowania społeczności (promocja postów, nowi fani i obserwatorzy). W przypadku innych celów, takich jak kampanie leadowe, generowanie sprzedaży, zapisy itp. tworzona jest dedykowana strategia reklamy. Budżet mediowy stanowi dodatkową inwestycję po stronie klienta.
RaportowanieZaawansowane raporty przy wykorzystaniu NapoleonCatZaawansowane raporty przy wykorzystaniu NapoleonCatZaawansowane raporty przy wykorzystaniu NapoleonCat

Zobacz, co myślą o nas nasi klienci

Nasza ulubiona agencja :) kontakt super (Pani Weronika fantastyczna! Pomaga, poprawia humor i szybko spełnia nasze prośby). Sprzedaż z miesiąca na miesiąc coraz większa. Współpraca z innymi agencjami to nie było to, a tu czekamy na więcej.
Paulina Wera

When, to przede wszystkim bardzo rzetelny i pomocny zespół po prostu fajnych i uczciwych ludzi. Mój projekt w końcu jest w bezpiecznych i profesjonalnych rękach. Jestem przekonana, iż przy takim zaangażowaniu i takiej współpracy osiągniemy wyznaczone cele. Po stokroć polecam!
Aldona Sosnowska

Jestem pod wrażeniem wysokiego poziomu obsługi klienta. Każdy jest traktowany jak klient VIP, niezależnie od budżetu przeznaczonego na kampanię. Polecam!
Katarzyna Clara-Olędzka

Sprawdź nasze przykładowe
case studies

branża hotelarska

Społeczność 30 000 zaangażowanych fanów obiektu hotelowego Blue Mountain Resort w ciągu 2 lat.

Praca nad budową społeczności od zera to nasze ulubione zadanie. Sprawdź nasze case study prowadzenia strony na Facebooku dla 4-gwiazdkowego hotelu wypoczynkowego Blue Mountain Resort od pierwszego dnia istnienia obiektu.

branża nieruchomości

Magiczna kraina, fascynująca kultura i tylko 44 grosze za pozyskanie nowego fana strony na Facebooku Amazing Thailand Poland

Zobacz nasze case study z 2-letniej współpracy nad budową społeczności użytkowników zakochanych w Tajlandii na zlecenie Tourism Authority of Thailand

Skontaktuj się z nami!
Wypełnij formularz