Bezpłatna konsultacja

Prowadzenie strony
na LinkedIn

Biznes na
wyciągnięcie ręki

LinkedIn to międzynarodowy portal o charakterze biznesowo-zawodowym, który gromadzi profesjonalistów z różnych branż. Jeżeli grupą docelową Twojej firmy lub marki jest określona branża lub skupia się ona na konkretnym stanowisku, roli w hierarchii firmy czy wielkości firmy, LinkedIn będzie idealnym wyborem. Za pomocą strony Linkedin możesz ażngażować swoja grupę docelową, wchodzić z nią w interekcję i za pomocą systematycznej, zaplanowanej komunikacji budować trwałą relację z odbiorcami. LinkedIn to również doskonałe narzędzie dla reklamodawców, które oferuje niespotykane na innych portalach metody targetowania reklamy.

Partnerzy
w sukcesie

W naszym zespole odnajdziesz wyłącznie doświadczonych, zaangażowanych Specjalistów Social Media, którzy jak nikt inny rozumieją wagę słowa pisanego i potencjał social media dla rozwoju Twojego biznesu.

Odkryjesz u nas jednocześnie fascynację z prowadzonego projektu, kreatywność i odwagę w proponowanych rozwiązaniach, wiedzę na temat najnowszych rozwiązań w dziedzinie social media, ale również twarde umiejętności analityczne. To właśnie dzięki nim obiektywnie i wnikliwie podchodzimy do analizy osiąganych efektów i realizacji wyznaczonych celów.

Ponad

aktywnych
użytkowników w Polsce

Najnowsze
rozwiązania

Spójne
strategie komunikacji

Precyzyjnie
dobrana grupa
docelowa

Partnerska współpraca

Tylko doświadczeni
specjaliści
Social Media

Najnowsze
formaty
i funkcjonalności

Niebanalne
pomysły

  • Najnowsze rozwiązania
  • Spójne strategie komunikacji
  • Precyzyjnie dobrana grupa decelowa
  • Partnerska współpraca
  • Tylko doświadczeni specjaliści Social Media
  • Najnowsze formaty i funkcjonalności
  • Niebanalne pomysły

Zobacz ścieżkę naszego wspólnego sukcesu

1

Analiza

Przeanalizujemy dotychczasowe działania Twojej marki oraz konkurencji na portalu LinkedIn.

2

Strategia komunikacji

Na podstawie zebranych danych i materiałów stworzymy propozycję komunikacji, szaty graficznej, linii postów, które będą dopasowane do konkretnych grup odbiorców.

3

Harmonogram postów

Przed rozpoczęciem każdego kolejnego miesiąca otrzymasz od nas harmonogram postów na dany miesiąc. Zajmiemy się tworzeniem grafik, treści, publikacją postów i moderacją komentarzy, dzięki czemu Ty możesz zająć się tym, co dla Ciebie najważniejsze.

4

Rozwijanie społeczności

Prowadzone działania będą przez są wspierane precyzyjnie zaplanowaną reklamą LinkedIn Ads. Docieraj do swoich klientów dzięki reklamie targetowanej po konkretnym stanowisku, roli w hierarchii firmy, branży, wielkości firmy a nawet do pracowników wybranych firm.

5

Raport i rekomendacje

Nie spoczywamy na laurach. Każdy miesiąc kończymy nie tylko pełnym raportem z przeprowadzonych działań i efektów kampanii, ale przede wszystkim dalszymi rekomendacjami w kierunku maksymalizacji potencjału Twojej marki w tym kanale.

Zobacz, co myślą o nas nasi klienci

When, to przede wszystkim bardzo rzetelny i pomocny zespół po prostu fajnych i uczciwych ludzi. Mój projekt w końcu jest w bezpiecznych i profesjonalnych rękach. Jestem przekonana, iż przy takim zaangażowaniu i takiej współpracy osiągniemy wyznaczone cele. Po stokroć polecam!
Aldona Sosnowska

Wiemy, jak osiągnąć sukces dzięki Google Ads

Zaufali nam

Skontaktuj się z nami!
Wypełnij formularz