Ciastko

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

ADream

Kampanie Google Ads (AdWords)

Zastanawiasz się, jak szybko dotrzeć do szerokiego grona Klientów? Chcesz efektywnie kreować świadomość swojej marki? Dzięki kampanii Google Ads (AdWords) zrealizujesz te cele i osiągniesz pełen sukces w swojej branży! Z nami zyskasz dostęp do najskuteczniejszych narzędzi, które pozwolą Ci dotrzeć do zainteresowanych Twoimi produktami lub usługami Klientów.

Dzięki reklamie tekstowej oraz reklamie produktów w wyszukiwarce zauważysz szybkie efekty naszych działań w postaci zwiększonego ruchu na Twojej stronie, przewagi nad konkurencją oraz większych wpływów finansowych. Stawiając na kampanię Google Ads (AdWords) zyskasz także prestiż oraz niezbędną do pozyskiwania coraz większej liczby Klientów wiarygodność!

Kampania Google Ads (AdWords) to najlepszy sposób na maksymalne zwiększenie zasięgu Twojej kampanii reklamowej. W zależności od Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwanych efektów oferujemy Ci:

  • Skuteczną reklamę tekstową oraz reklamy Twoich produktów w wyszukiwarce Google, z której korzysta ponad 70% użytkowników Internetu
  • Reklamy na stronach partnerów Google oraz w serwisie YouTube
  • Efektywne działania z zakresu remarketingu, które pozwolą zbudować świadomość Twojej marki oraz przyciągną Klientów, którzy już kiedyś odwiedzili Twoją stronę
  • Pełną optymalizację kampanii
  • Raporty i analizy, które pozwolą Ci w pełni kontrolować postęp naszej pracy

Korzystając z kampanii Ads zyskasz pewność, że Twoje reklamy wzbudzą zaufanie potencjalnych Klientów i nie będą blokowane przez powszechnie używane wtyczki dedykowane dla przeglądarek internetowych, co pozwoli Ci być zawsze o krok przed konkurencją!

Google Ads (AdWords) w praktyce

Sieć Wyszukiwania

Reklamy tekstowe i reklamy produktów w wyszukiwarce.

Sieć reklamowa

Reklamy graficzne, video i tekstowe na stronach partnerów Google i na YouTube.

Remarketing

Budowanie świadomości marki i ponowne dotarcie do klientów, którzy odwiedzili już stronę.

Jak to robimy?

Poznajemy Ciebie i Twoją konkurencję

Aby stworzyć dopasowaną propozycję musimy dokładnie zrozumieć Twój biznes.

Tworzymy dedykowaną strategię Google Ads (AdWords)

Naszą strategię poprzedza szczegółowa analiza Twojej firmy oraz konkurencji. Dzięki temu mamy pewność, że zaproponowane narzędzia są w pełni dopasowane.

Ustalamy cele i tworzymy kampanię

Tworzymy kampanię reklamową w Google Ads (AdWords) w oparciu o cele Twojej firmy.

Testujemy i optymalizujemy

Optymalizujemy kampanię w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów.

Raportujemy nasze działania

Analizujemy i raportujemy kampanie. Pokazujemy pozyskany ruch oraz zrealizowane konwersje. Jeśli istnieje taka potrzeba – sugerujemy wprowadzanie zmian na stronie w celu poprawy wyników kampanii.

statystyki-google

W kampaniach wdrażamy i wykorzystujemy narzędzia analityczne

Dlaczego warto promować firmę w Google Ads (AdWords)?

Klienci

Dotrzesz do ludzi, którzy szukają usług i produktów Twojej firmy. Google jest najpopularniejszą wyszukiwarką w Polsce i za granicą. W Polsce korzysta z niej 97% użytkowników. Zadbaj o to, aby być tam, gdzie Twoi potencjalni Klienci szukają Twoich produktów i usług.

Widoczność

Będziesz zauważalny. Około 80% użytkowników (w zależności od branży) przegląda wyłącznie pierwszą stronę wyników wyszukiwania Google. Oznacza to, że będąc już na drugiej stronie wyników, docierasz zaledwie do 20% swoich potencjalnych Klientów za pomocą wyników organicznych.

Zaufanie

Twoja reklama będzie naturalna i trafna. Organiczne wyniki w wyszukiwarce wzbudzają większe zaufanie użytkowników niż płatne wyniki i nie są blokowane przez dedykowane do przeglądarek wtyczki blokujące reklamy.

Wizerunek

Wykreujesz i utrwalisz świadomość swojej marki wśród potencjalnych klientów. Twoja obecność w sieci sprawia, że zwiększasz ilość punktów styku z konsumentami. Bądź tam gdzie Twoja grupa docelowa.

Wypełnij nasz brief. Stworzymy dedykowaną strategię na prowadzenie Twojej kampanii Google Ads (AdWords).

© 2018 WHEN – Kampanie Google Ads Kraków