Ciastko

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

ADream

Prowadzanie fanpage i promowanie Facebook Ads

Odpowiednia komunikacja z Klientami oraz partnerami biznesowymi to obecnie podstawa osiągnięcia sukcesu w każdej branży. Jeżeli szukasz sposobu na zaistnienie w mediach społecznościowych pomożemy Ci zrealizować ten cel! Z nami szybko dotrzesz do twojej grupy docelowej i zyskasz zaufanie wśród odbiorców Twoich usług.

Oferujemy Ci poprzedzoną wnikliwą analizą Twojej firmy kampanię social media. W swoich działaniach skupiamy się nie tylko na Twoich mocnych stronach, ale także na zagrażającej Ci konkurencji. Korzystając z naszych usług nie tylko zwiększysz zasięg oraz rozpoznawalność Twojej marki, ale także zyskasz wartościowy content, który zwiększy zaufanie Twoich Klientów i uczyni Cię ekspertem w Twojej branży!

Dzięki korzystaniu z różnorodnych narzędzi marketingowych znacznie zwiększysz swoją szansę na sukces. Oferujemy Ci ukierunkowane na osiągnięcie maksymalnych efektów usługi w postaci:

  • Dedykowanej specjalnie dla Ciebie strategii social media, która wykreuje Twój pozytywny wizerunek w sieci
  • Prowadzenia fanpage Twoje firmy
  • Doboru treści i sposobu komunikacji z Klientami
  • Skutecznej promocji Facebook Ads

Z nami w pełni wykorzystasz potencjał social media i dotrzesz do swojej grupy docelowej budując pozytywny wizerunek marki oraz zwiększając liczbę odbiorców Twoich produktów oraz usług.

Bez skutecznej kampanii social media Twoja firma nie istnieje! To właśnie Facebook stanowi często pierwsze narzędzie do kontaktu z firmą i sprawia, że stajesz się wiarygodnym partnerem biznesowym. Przekonaj się, jaką siłę mają media społecznościowe i dołącz do swojej konkurencji, która już tam jest!

Skorzystaj z naszych usług, przekonaj się, że dzięki doświadczeniu oraz kreatywnym rozwiązaniom pomożemy Ci obrać właściwy kierunek, który pozwoli sukcesywnie podążać drogą do sukcesu!

Wykorzystaj Facebook na korzyść Twojej firmy

Strategia social media

Tworzymy dedykowane strategie dla firm, które chcą kreować swój wizerunek w social media.

Prowadzenie fanpage

Pomagamy w tworzeniu treści i komunikacji z klientami na Facebook.

Facebook Ads

Tworzymy kampanie mające na celu zwiększenie liczby odbiorców i klientów z konkretnych grup docelowych.

Jak to robimy?

Poznajemy Ciebie i Twoją konkurencję

Aby stworzyć dopasowaną propozycję musimy dokładnie zrozumieć Twój biznes.

Tworzymy dedykowaną strategię social media

Naszą strategię poprzedza szczegółowa analiza Twojej firmy oraz konkurencji. Dzięki temu mamy pewność, że zaproponowane narzędzia są w pełni dopasowane.

Tworzymy grupy docelowe

Zwiększamy zasięg i rozpoznawalność Twojej marki wśród osób zainteresowanych Twoją branżą. Tworzymy profile klientów, którzy są zainteresowani tematyką prowadzonej przez Ciebie działalności.

Analizujemy i raportujemy

Tworzymy raporty realizowanych przez nas działań. W oparciu o nie podejmujemy decyzje i pokazujemy możliwości dla Twojej firmy.

Prowadzenie konta firmowego na Facebooku

Dlaczego warto prowadzić fanpage i promować firmę przez Facebook Ads?

Klienci

Dotrzesz do osób zainteresowanych Twoją branżą. Stworzymy unikalne i wartościowe treści, które zbliżą do Ciebie klientów.

Komunikacja

Facebook przez wielu klientów jest wykorzystywany jako pierwsze źródło kontaktu z firmą. Już na etapie fanpage oczekują informacji dotyczących firmy i obsługi.

Zaufanie i Content

Tworzymy treści w oparciu o zainteresowania Twoich klientów. To ich przyciąga i mogą docenić wartościowy content. Bądź ekspertem w swojej branży, wyjdź do swojej grupy docelowej.

Wizerunek

Wykreujesz i utrwalisz świadomość swojej marki wśród potencjalnych klientów. Twoja obecność w sieci sprawia, że zwiększasz ilość punktów styku z konsumentami. Bądź tam gdzie Twoja grupa docelowa.

Wypełnij nasz brief. Popracujmy wspólnie nad budowaniem wizerunku Twojej firmy na Facebooku!

© 2016 WHEN – Kampania Facebook ads Kraków