Ciastko

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

ADream

Wykorzystaj Facebooka na korzyść Twojej firmy

Strategia social media

Opracowanie strategii komunikacji marki to pierwszy i najważniejszy krok ku skutecznemu prowadzeniu kanałów social media. W jej skład wchodzą dogłębna analiza konkurencji, stworzenie koncepcji kreatywnej opartej na Big Idei oraz propozycja cykli tematycznych z przykładowymi wpisami. To wszystko, czego potrzebujesz, by profil Twojej marki wyróżnił się z szumu komunikacyjnego i zaczął generować zasięgi oraz zyski.

Prowadzenie fanpage'a

Prowadzenie profilu firmowego to o wiele więcej niż tylko regularna publikacja. W dobie content marketingu dobór treści ma nieocenione znaczenie – a my wiemy, co jest na topie i o czym się mówi. W ramach tej usługi dedykowany specjalista otoczy opieką profil Twojej marki, kreując wciągające, angażujące treści dla Twoich konsumentów, zajmie się moderacją, będzie proponował ciągłe usprawnienia i wdrażał nowości, tak abyś nigdy nie został w tyle.

Facebook Ads

To nie prawda, że Facebook nie sprzedaje. Czy wiesz, że nawet niewielki budżet w rękach specjalisty sprawi, że profil Twojej marki odżyje? Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu dedykowanych kampanii Facebook Ads, które przy minimalnym koszcie generują najwyższe korzyści. Przekonaj się i zobacz, jak wizerunek przekłada się na sprzedaż.

Jak to robimy?

Poznajemy Ciebie i Twoją konkurencję

Aby stworzyć dopasowaną propozycję musimy dokładnie zrozumieć Twój biznes.

Tworzymy dedykowaną strategię social media

Naszą strategię poprzedza szczegółowa analiza Twojej firmy oraz konkurencji. Dzięki temu mamy pewność, że zaproponowane narzędzia są w pełni dopasowane.

Tworzymy grupy docelowe

Zwiększamy zasięg i rozpoznawalność Twojej marki wśród osób zainteresowanych Twoją branżą. Tworzymy profile klientów, którzy są zainteresowani tematyką prowadzonej przez Ciebie działalności.

Analizujemy i raportujemy

Tworzymy raporty realizowanych przez nas działań. W oparciu o nie podejmujemy decyzje i pokazujemy możliwości dla Twojej firmy.

Prowadzenie konta firmowego na Facebooku

Dlaczego warto prowadzić fanpage i promować firmę przez Facebook Ads?

Bez skutecznej kampanii social media Twoja firma nie istnieje! To właśnie Facebook stanowi często pierwsze narzędzie do kontaktu z firmą i sprawia, że stajesz się wiarygodnym partnerem biznesowym. Przekonaj się, jaką siłę mają media społecznościowe i dołącz do swojej konkurencji, która już tam jest.

Klienci

Dotrzesz do osób zainteresowanych Twoją branżą. Stworzymy unikalne i wartościowe treści, które zbliżą do Ciebie klientów.

Komunikacja

Facebook przez wielu klientów jest wykorzystywany jako pierwsze źródło kontaktu z firmą. Już na etapie kontaktu przez fanpage oczekują informacji dotyczących firmy i obsługi.

content = zaufanie

Tworzymy treści w oparciu o zainteresowania Twoich klientów. To ich przyciąga i mogą docenić wartościowy content. Bądź ekspertem w swojej branży, wyjdź do swojej grupy docelowej.

Wizerunek

Wykreujesz i utrwalisz świadomość swojej marki wśród potencjalnych klientów. Twoja obecność w sieci sprawia, że zwiększasz liczbę punktów styku z konsumentami. Bądź tam, gdzie Twoja grupa docelowa.

Case study – California Access

Nazwa klienta: California Access
Branża: Akcesoria komputerowe
Kategoria serwisu: E-commerce
Cel główny: Zwiększenie świadomości marki
Dodatkowe cele: Zwiększenie grupy fanów, aktywizacja fanów
Kierowanie: Polska

Efekty

W ciągu 12 miesięcy kampania zanotowała:

  • wzrost fanów o 12 000,
  • średni wzrost zaangażowania o 300%,
  • 1 000 000 aktywności do postów i reklam na Facebook.

Wnioski

Systematyczne budowanie treści kierowanych do wyselekcjonowanej grupy odbiorców przyczyniło się do pozytywnych efektów na fanpage firmy. Przybyła liczba osób obserwujących profil. Zaangażowanie odbiorców wyraźnie wzrosło. Liczba fanów oraz ich zaangażowanie przyczyniają się do wzrostu zaufania do firmy i jej rozpoznawalności.

Case study – Accura

Nazwa klienta: Accura
Branża: Akcesoria komputerowe
Kategoria serwisu: E-commerce
Cel główny: Zwiększenie świadomości marki
Dodatkowe cele: Zwiększenie grupy fanów, aktywizacja fanów
Kierowanie: Polska

Efekty

W ciągu 12 miesięcy kampania zanotowała:

  • wzrost fanów o 8 000,
  • średni wzrost zasięgów organicznych o 6000,
  • kilkunastokrotny wzrost zaangażowania,
  • zwiększenie widoczności w stosunku do konkurencji.

Wnioski

Systematyczne publikowanie angażujących treści przyczyniło się do zbudowania społeczności zainteresowanej tematyką akcesoriów komputerowych. Znacząco wzrosła ilość fanów strony oraz ich zaangażowanie. Zanotowaliśmy coraz wyższe zasięgi organiczne postów. Dodatkowo wspieraliśmy profil kampaniami płatnymi. Klient był zadowolony z kreowanego przez nas na Facebooku wizerunku.

Wypełnij nasz brief. Popracujmy wspólnie nad budowaniem wizerunku Twojej firmy na Facebooku!

© 2018 WHEN – Facebook