Bezpłatna konsultacja

Kampanie
Facebook Ads

Społeczność, której
musisz być częścią

Facebook przez lata stał się potęgą - zrzesza różne środowiska ludzi, tworzy miejsce dla społeczności, jest platformą do interakcji na miarę XXI wieku. To miejsce w Sieci, w którym po prostu trzeba być. Potwierdza to liczba użytkowników portalu - aktywnych w ciągu miesiąca jest 2,6 miliarda użytkowników na całym świecie. To właśnie sprawia, że Facebook to również platformą, która pomoże zrealizować cele biznesowe Twojej firmy.

Precyzyjne targetowanie

Facebook wie bardzo dużo o swoich użytkownikach - analizuje to, co publikują na portalu, ich polubienia, wydarzenia z życia i podróże. Przy wykorzystaniu zebranych danych kierowanie reklam na portalu jest bardzo dokładne. Jest też wyjątkowo szczegółowe. Możemy, oprócz targetowania po standardowych kategoriach, takich jak płeć, wiek czy lokalizacja, kierować nasze reklamy na osoby dokonujące zakupów impulsywnie, kobiety w ciąży, czy do osób zainteresowanych inwestowaniem odpowiedzialnym społecznie.

Kampanie dopasowane
do Twoich celów:

rozpoznawalność marki

Jedna platforma, wiele celów reklamowych

Facebook w ramach swojego systemu oferuje wiele formatów reklamowych, które charakteryzują się odmiennymi celami reklamy. Do wyboru mamy między innymi kampanię zasięgową, kampanie leadową, czy sprzedaż z katalogu.

Wybranie odpowiedniego celu jest istotne. Algorytm Facebooka będzie optymalizował kampanię pod wybrany przez nas cel. Na przykład po wybraniu celu “Instalacje aplikacji” reklama będzie wyświetlać się użytkownikom nie tylko ze wskazanymi przez nas cechami i zainteresowaniami, ale wśród tych osób znajdzie te, które w przeszłości pobierały już inne aplikacje. Pozwoli to zmaksymalizować efekty kampanii i zmniejszyć ryzyko przepalenia budżetu na wyświetlenie reklamy użytkownikom, którzy naszego celu na pewno nie zrealizują.

Reklama z kolekcją produktów, tworzona na bazie katalogu produktów klienta

Reklama z karuzelą produktów

Może być wygenerowana automatycznie na bazie katalogu produktów lub przygotowana ręcznie w managerze reklam

Reklama mająca na celu pozyskiwanie kontaktów z natywnym formularzem wewnątrz reklamy

Reklama to za mało?
Sprawdź naszą propozycję na prowadzenie
strony Twojej firmy na Facebooku

Sprawdź nasze przykładowe
case studies

branża hotelarska

Społeczność 30 000 zaangażowanych fanów obiektu hotelowego Blue Mountain Resort w ciągu 2 lat.

Praca nad budową społeczności od zera to nasze ulubione zadanie. Sprawdź nasze case study prowadzenia strony na Facebooku dla 4-gwiazdkowego hotelu wypoczynkowego Blue Mountain Resort od pierwszego dnia istnienia obiektu.

branża nieruchomości

Magiczna kraina, fascynująca kultura i tylko 44 grosze za pozyskanie nowego fana strony na Facebooku Amazing Thailand Poland

Zobacz nasze case study z 2-letniej współpracy nad budową społeczności użytkowników zakochanych w Tajlandii na zlecenie Tourism Authority of Thailand

Skontaktuj się z nami!
Wypełnij formularz