SYNCRET

SYNCRET

Referencje

Z Grupą ADream współpracujemy od września 2017 roku. Zajmujemy się sprzedażą biżuterii i zegarków, dlatego bardzo ważne było dla nas znalezienie agencji, która przedstawi nasze produkty w efektowny sposób i pomoże nam realizować cele sprzedażowe. Zensite (część Grupy ADream) wykonał dla nas stronę www, która swoją elegancją nawiązuje do naszych produktów. Witrynę przygotowano z dbałością o każdy szczegół, zarówno w kwestii funkcjonalnej, graficznej, jak i przygotowanych treści. WHEN Sp. z o.o zajął się promocją w sieci, korzystając z odpowiednio dobranych kanałów – w naszym przypadku były to Google AdWords, Facebook oraz Instagram.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi: szczególnie komunikacji i atmosfery współpracy. Grupa ADream to specjaliści, a także (może nawet przede wszystkim) partnerzy biznesowi, którym zależy na realizacji celów Klienta. Oprócz wymienionych usług Agencja pomogła nam w przygotowaniu procedur wewnętrznych dla naszej firmy, które pomagają nam w sprawniejszym wdrożeniu nowych pracowników. Dokument ten jest dowodem na to, że Grupa ADream nie tylko zna się doskonale na marketingu, ale także zarządzaniu firmą i bardzo chętnie dzieli się swoją wiedzą z klientami.

Wyniki jakie osiągamy, dzięki działaniom zarówno agencji Zensite, jak i WHEN, są bardzo satysfakcjonujące – za ich sprawą zyskaliśmy nowych Klientów. Dziękujemy!

Patrycja Cyganek

Nico – odzież i obuwie

poprzedni

Speak Up

następny