MediCarpathia

MediCarpathia

Referencje

Jako nowopowstała profesorsko-ordynatorska przychodnia specjalistyczna w Rzeszowie, potrzebowaliśmy wsparcia w prowadzeniu kwestii reklamy internetowej. W związku z tym, we wrześniu 2017 roku zgłosiliśmy się do WHEN Sp. z o.o. Zależało nam na szerzeniu informacji o naszych poradniach wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny, doświadczonej kadrze medycznej i innowacyjnym oprogramowaniu. Uznaliśmy, że reklama w medium, jakim jest internet, pozwoli nam sprawnie zyskać pacjentów, w czym Agencja WHEN znacznie nam pomogła, planując strategię opartą o zwiększenie rozpoznawalności marki w szczególności w województwie podkarpackim, w którym działamy.

Jesteśmy zadowoleni z zaproponowanej strategii i sposobów kontrolowania przebiegu kampanii. Potrzebne narzędzia analityczne, kilkanaście kampanii kierowanych zarówno na urządzenia mobilne, jaki komputery, kampanie w sieci wyszukiwania iw sieci reklamowej oraz remarketing – wszystko to skrupulatnie przygotowane i rzetelnie optymalizowane doprowadziło do zwiększenia ruchu na naszej stronie internetowej  ( szczególnie w zakładce, na której nam najbardziej zależało: „Umów się na wizytę „) i uzyskania wysokiego wskaźnika konwersji (formularzy, telefonów od naszych przyszłych pacjentów). Bez obaw zwiększyliśmy budżet przeznaczony na kampanię, gdyż w szybkim czasie zyskaliśmy pewność, że trafiliśmy w ręce profesjonalistów.

Od początku trwania kampanii ok. 1200 osób pochodzących z kampanii odwiedziło nasze poradnie. Pracując z WHEN mamy pewność, że zainwestowane pieniądze doprowadzą do wzrostu obrotów i rozwoju naszej firmy. Cieszymy się widząc, że agencja, z którą współpracujemy, nasze cele biznesowe przyjmujejako własne. Polecamy WHEN Sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego partnera biznesowego.


Marek Magdoń
Wiceprezes Zarządu

Speak Up

poprzedni

RedmineUP

następny