Ciastko

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

ADream

17 powodów, dla których warto powierzyć nam kampanie reklamowe Twojej firmy

1.

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w marketingu, a nasi pracownicy to “stali bywalcy” w branży. Nasz dział SEM składa się z 5 doświadczonych, certyfikowanych specjalistów Google – ich kompetencje odzwierciedlają się w efektach prowadzonych kampanii, które niejednokrotnie przekraczają nasze najśmielsze oczekiwania. Skuteczność naszych kampanii potwierdzono najwyższym wyróżnieniem dla partnerów Google – Google Partner Premier. To potwierdzenie, że nasze działania są efektywne, pracownicy stale doskonalą swoje umiejętności, a Klienci zwiększają swoje dochody.

Potrafimy stawiać sobie śmiałe cele – realizujemy kampanie zarówno dla małych przedsiębiorców, którzy oczekują naszego wkładu w rozwój swojego biznesu, jak i kampanie dla dużych, rozpoznawalnych marek, takich jak Techland, Komputronik.
Prowadzimy obecnie ok.100 kampanii reklamowych na terenie Polski oraz całego świata w wielu branżach.

Profesjonalne przygotowanie

Nasze oferty są szyte na miarę Twojej firmy. Nie traktujemy tego jako chwyt marketingowy, ale jako profesjonalne przygotowanie do kampanii reklamowej. Zależy nam na tym, aby dobrze poznać Twój biznes, bo tylko w ten sposób możemy uzyskać wysoką skuteczność naszych działań. Już na etapie przygotowania bezpłatnej strategii analizujemy efekty wszystkich działań marketingowych, które Twoja firma przeprowadziła do tej pory. Sprawdzamy bezpośrednią konkurencję dla Twojej firmy, potencjał branży oraz pytamy o aktualne i długofalowe cele biznesowe.
Preferujemy rozmowę bezpośrednią i staramy się robić to osobiście, aby osiągnąć najwyższy poziom zrozumienia Twojej firmy, celów i wymagań. Jeśli z jakiś powodów nie możesz się z nami spotkać przekazujemy na Twoje ręce brief, na podstawie którego możemy przygotować strategię spełniającą Twoje oczekiwania. Sprawdź nasz brief na www.brief.when.pl. Chcesz zostać liderem w swojej branży? Stworzymy strategię, która przybliży Cię do tej pozycji (lub jeśli to możliwe to w wyznaczonym okresie Ci ją zapewni). Twoje potrzeby są dla nas priorytetowe – musimy tylko wiedzieć, czy potrzebujesz wybudować z nami domek letniskowy czy willę z basenem, bo projekt i wykonanie każdego z nich będzie wymagało od nas innego przygotowania.

2.

3.

Mówimy jak jest

Nie ma nic gorszego niż obietnice bez pokrycia, a to właśnie szczerość jest podstawową wartością naszej agencji.
Nie sztuką jest podpisać umowę z klientem i obiecać owocną współpracę. Sztuką jest rzetelna analiza stanu wyjściowego i przewidywanych efektów oraz odpowiednie przygotowanie materiałów do startu kampanii. Każdy nasz krok w realizacji kampanii chcemy odpowiednio zaplanować.
Jeżeli Twoja strona nie jest przygotowana do kampanii – powiemy Ci o tym i rozpoczniemy działania dopiero wtedy, kiedy będziemy pewni, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Jeżeli widzimy niskie prawdopodobieństwo, że kampania spełni Twoje oczekiwania lub zwrot z inwestycji może nie być satysfakcjonujący – zostaniesz o tym powiadomiony. Jesteśmy w stanie oszacować czy dany kanał reklamowy będzie skuteczny dla Twojej firmy i w Twojej branży. Naszą pewność, że kampania nie będzie dla Ciebie jedynie stratą pieniędzy stawiamy jako warunek konieczny współpracy. Gdy szanse są nikłe dajemy sobie prawo odmowy prowadzenia działań marketingowych, w trosce o dobro obu stron.

Doradzamy

Wiemy, że na sukces Twojego biznesu i naszej kampanii składa się wiele elementów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w szeroko rozumianym marketingu i nie doradzamy wyłącznie w zakresie prowadzonych działań. Jesteśmy częścią grupy ADream – grupy spółek z branży marketingu, mamy więc możliwość konsultacji z doświadczonymi specjalistami z zakresu tworzenia stron internetowych, projektów graficznych, druku itp. Możemy stworzyć zewnętrzny dział marketingowy Twojej firmy.
Informacje o specjalizacjach wszystkich spółek Grupy ADream znajdziesz na www.adream.pl

4.

5.

Optymalizujemy

Jeżeli nie realizowałeś wcześniej kampanii reklamowych lub korzystałeś z usług agencji o wątpliwych kompetencjach, nie stworzymy strategii, która miałaby wypuścić Cię na głęboką wodę. Współpracę rozpoczynamy od kampanii testowej na okres 1 miesiąca, opartej na minimalnych rekomendowanych budżetach mediowych. Dzięki temu nie podejmując wysokiego ryzyka finansowego możesz ocenić wartość naszego doradztwa, zaangażowanie i troskę o Twój biznes, poziom obsługi klienta oraz zweryfikować możliwe do osiągnięcia efekty z kampanii. Większość efektów osiąganych przez kampanie reklamowe Google Ads (AdWords) oraz Facebook Ads jest skalowalne – jeżeli osiągniemy efekty na mniejszych budżetach, będziesz w stanie przewidzieć możliwości zwrotu z inwestycji przy pełnym potencjale budżetowym kampanii. Pamiętaj jednak, że realizacja strategii to ciągle doskonalony proces. Krok po kroku, z miesiąca na miesiąc rozwijamy i optymalizujemy Twoją kampanię. Dzięki poprawnej, stopniowej optymalizacji możesz liczyć nie tylko na większe efekty, ale również czuć się bezpiecznie zwiększając budżety mediowe.

Analizujemy

Nie ważne, czy prowadzimy kampanię na budżecie 1000 zł, czy 100 000 zł – kampanie tworzone są według najwyższych standardów, z najwyższą jakością  i optymalizowane są zgodnie z potrzebami kampanii za pomocą wszystkich skutecznych narzędzi analitycznych takich jak Google Analytics, Google Tag Manager, Yandex Metrica, Google Optimize. Dzięki poważnemu podejściu nawet do najmniejszych kampanii, możesz być pewny, że uzyskamy najlepsze możliwe efekty, a Ty będziesz dla nas tak samo ważny jak ogromne korporacje.

6.

7.

Jesteśmy skuteczni

Nie lubimy się chwalić, ale uważamy, że powierzając nam rozwój swojej firmy masz prawo znać nasze sukcesy. Efekty, które udaje nam się osiągnąć bardzo często przekraczają oczekiwania nie tylko klientów, ale również nasze – a oczekujemy od siebie dużo : )

Skąd wynika nasza skuteczność?

  • Sprawdzamy wszystkie działania marketingowe, które prowadziłeś do tej pory analizując wspólnie ich skuteczność i pokazujemy Ci dalsze możliwości;
  • Już w bezpłatnej strategii w pełni korzystamy ze swojej wiedzy i możliwości.. Odpowiednie przygotowanie ułatwia dobór odpowiednich kanałów, rekomendację budżetów mediowych oraz ocenę potencjału danej kampanii;
  • Zadajemy niestandardowe pytania – posiadając wiedzę na temat marżowości Twojego produktu czy Twoich finansowych oczekiwań względem efektów kampanii, na bieżąco dopracowujemy plan działania i udoskonalamy naszą współpracę. Robimy to stale – nie dopiero przy podsumowującym raporcie, kiedy mogłoby się okazać, że nie zrealizowaliśmy Twoich wyobrażeń i wymogów.
  • Wymieniamy się doświadczeniami. Pomimo tego, że kampanie prowadzone są przez wyznaczonego specjalistę SEM, stale audytujemy jego działania i konsultujemy je z całym zespołem. Chcemy mieć pewność, że osiągniemy maksymalny możliwy efekt. Przy takim rozwiązaniu nad sukcesem Twojej kampanii pracuje nie jeden specjalista, ale de facto czterech.

Potencjalny zwrot z inwestycji Twojej kampanii to wartość, dla której podejmujemy działania. Skuteczność jest dla nas ważniejsza niż kolejna podpisana umowa. Zdajemy sobie sprawę z tego, że to nie obrót firmy świadczy o jej skuteczności, ale realnie osiągane efekty i treść rekomendacji naszych klientów

Chciałbyś porozmawiać o naszej skuteczności z wybranym klientem, dla którego prowadzimy działania marketingowe? Napisz – skontaktujemy Was ze sobą.

Działamy międzynarodowo

Zaczynaliśmy od kampanii na terenie Polski, jednak bardzo szybko okazało się, że wielu naszych klientów miało możliwość globalnego rozwoju. Kampanie naszych klientów stale wyświetlają się na terenie całej Europy oraz poza jej granicami. Lubimy wyzwania, dlatego rozpoczęcie kampanii w Nigerii, RPA, czy Dubaju stanowiło dla nas czystą przyjemność.
Jeśli jesteś głodny szczegółów, znajdziesz je tutaj: https://when.pl/uslugi/kampanie-zagraniczne/

Z uwagi na umowy o zachowaniu poufności nie możemy dzielić się wszystkim, jeżeli jednak chciałbyś dowiedzieć się więcej o skuteczności naszych międzynarodowych kampanii napisz do nas – chętnie opowiemy Ci o nich osobiście, w zakresie na jaki pozwalają nam zobowiązania wobec innych klientów.

8.

9.

Nie spoczywamy na laurach

Nie chcemy zakładać, że wiemy już wszystko i bazować jedynie na zdobytej już wiedzy i doświadczeniu. Nasz zespół stale rozwija się pod okiem najlepszych, certyfikowanych trenerów Google. Uczestniczymy w szkoleniach nie tylko marketingowych, ale także ogólnorozwojowych. Wiesz jakim jesteś typem osobowości i jak wykorzystać swoje słabe i mocne strony? Nasz zespół dzięki wykonaniu testów psychologicznych już tak!
Stale próbujemy nowych rozwiązań i nie boimy się ich Tobie zaproponować. Branża marketingu internetowego jest dynamiczna i aby móc osiągać zamierzone efekty musimy podążać za zmianami zanim zrobi to nasza konkurencja (a więc możliwe, że agencja pracująca dla Twojej konkurencji).

Jesteśmy polecani

Polecenia naszych klientów to element, który najlepiej świadczy o naszej agencji..
Ponad 80% wszystkich naszych klientów pochodzi z polecenia. Zadowoleni klienci chętnie dzielą się doświadczeniem współpracy z nami i polecają naszą agencję swoim przyjaciołom i rodzinie, wiedząc, że ich biznes oddany zostanie w dobre ręce.
Od początku istnienia naszej firmy nie zdarzyło nam się, aby jakakolwiek kampania została zakończona z powodu braku naszego zaangażowania, nieodpowiedniego doradztwa, niskiej jakości obsługi klienta lub przez wątpliwość w nasze kompetencje.

10.

11.

Dopasujemy się do Twoich potrzeb

Zdajemy sobie sprawę z tego, że oczekiwania względem naszej pracy mogą być różne, dlatego zawsze pytamy o takie elementy jak preferowana forma komunikacji, częstotliwość wspólnych konsultacji, oczekiwany poziom zaawansowania raportów.
Niektórzy klienci oczekują od nas pełnej samodzielności w prowadzonych działaniach i nie chcą, aby nasze prace były stale konsultowane. Bardzo często otrzymujemy informacje o nieograniczonym budżecie, który dzięki np. podpiętej karcie kredytowej ma zostać przez nas rozdysponowany zgodnie z naszą wolą i pewnością skuteczności danych kanałów.
Zdarzają się również sytuacje, w których klient chce być informowany na bieżąco o postępie kampanii np. poprzez poniedziałkowe podsumowania lub kontakt telefoniczny raz w tygodniu. Możesz być pewny, że dopasujemy się do Twoich potrzeb.

Jesteśmy Twoim partnerem

Nie chcemy być traktowani jako podwykonawca działań marketingowych. Staramy się, aby firmy widziały w nas swojego zewnętrznego partnera oraz zaufanego konsultanta..Podczas pierwszego spotkania możesz spodziewać się pytania o zakres, w którym potrzebujesz wsparcia – służymy kontaktami z zaufanymi ekspertami. Chcemy rozwijać Twoją firmę, a powierzony nam budżet traktować jako środki do inwestycji. Chcemy byś mówił nam o swoich obawach, potrzebach i planach – tak jak to robisz ze swoimi współpracownikami. Ty masz plany, my mamy narzędzia, aby je osiągnąć. Zależy nam na tym, abyśmy robili to razem – wspólnie planowali, działali i świętowali sukcesy.

12.

13.

Edukujemy

Jeżeli to początki Twojej przygody z kanałami marketingu internetowego, stopniowo wprowadzamy Cię w ten świat. Zależy nam na tym, aby nasza strategia była w pełni zrozumiała, a komunikacja przebiegała bez barier języka branżowego. Jeżeli nie chcesz lub nie masz czasu angażować się w zrozumienie narzędzi, z których korzystamy, nie ma problemu. Postaramy się, aby raporty i efekty naszej pracy były przejrzyste – pokaż nam które elementy wymagają wyjaśnienia.

Sprawdź nasze wideo-poradniki, w których doradzamy jak skutecznie wykorzystać wybrane kanały marketingu internetowego: https://when.pl/videoblog/

Gramy w otwarte karty

Każda stworzona przez nas kampania jest własnością klienta i już od pierwszego dnia otrzymujesz do niej pełny dostęp. Zdajemy sobie sprawę, że budżet mediowy, którym operujemy jest Twoją sprawą i chcemy, abyś miał pełen podgląd tego, w jaki sposób zostaje on rozdysponowany.

14.

15.

Takiego zespołu jak nasz, nie znajdziesz nigdzie : )

Nasz zespół składa się z młodych, energicznych specjalistów, których poczucie humoru wpływa na świetną atmosferę w pracy, a tym samym dobre jej efekty. Praca nie jest dla nas przykrym obowiązkiem i lubimy to co robimy – codziennie czekają nas wyzwania, satysfakcja z osiąganych efektów i poczucie spełnienia. Zgrany zespół i dobra atmosfera dają nam takiego kopa do działania, że nie możemy czasem wyjść z podziwu jak szybko mijają nam dni i tygodnie.
Biznes to nie pieniądze, ale ludzie, którzy ten biznes tworzą. Dlatego dbamy o zadowolenie naszych pracowników i ich stały rozwój. Szczęśliwi, doświadczeni pracownicy to dopracowane i skuteczne kampanie.

Lubimy pomagać

Jeżeli takie będzie Twoje życzenie, przekażemy 5% wartości naszego wynagrodzenia przy starcie kampanii na wybrane przez Ciebie cele charytatywne.

16.

17.

Posiadamy swoje wartości

Zdajemy sobie sprawę, że to co dajesz światu wraca do Ciebie ze zdwojoną siłą, dlatego przy realizacji kampanii zawsze dajemy z siebie 100%.

Szczerość, zaufanie, zaangażowanie i dobre intencje to cechy, którymi kierujemy się na co dzień i cechy, których doświadcza każdego dnia ponad 100 naszych stałych klientów.
Dzięki nim, możemy robić to co kochamy i rozwijać się dalej – dziękujemy Wam.

Skontaktuj się z nami. Stworzymy dedykowaną strategię promocji Twojej firmy w Internecie.

© 2018 WHEN – Agencja marketingu internetowego