Ciastko

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

ADream

Wyjdź z filtra z WHEN.PL

Masz mało zleceń? Coraz mniej zapytań ze swojej strony internetowej? Nagły spadek ruchu na stronie www? Twoja witryna zniknęła z wyszukiwarki Google?  Prawdopodobnie na Twoją witrynę nałożono filtr. Jeżeli podejrzewasz że Twoja strona internetowa znalazła się w tym gronie sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Samodzielne usunięcia filtra ręcznego lub algorytmicznego nie jest prostym zadaniem. Przede wszystkim konieczna jest tutaj wiedza i doświadczenie pozwalające skutecznie pokonać problem oraz uniknąć jego wystąpienia w przyszłości.

Kiedy można podejrzewać, że nałożono filtr na Twoją witrynę?

Istnieje kilka typowych sytuacji, w których prawdopodobieństwo nałożenia filtra staje się realne. Zaniepokoić powinny Cię następujące sytuacje:

Nagły spadek pozycji

Mniejszy ruch na stronie

Spadek Klientów

Mniejsza ilość zapytań

W zależności od rodzaju nałożonego na Twoją witrynę filtra masz do dyspozycji kilka narzędzi do ich usunięcia. Niestety do ich zastosowania w praktyce konieczna jest niezbędna wiedza i doświadczenie, którym z przyjemnością się z Tobą podzielimy!

Jeżeli podejrzewasz, że na Twoją witrynę została nałożona kara służymy Ci fachową pomocą i pomożemy wybrnąć z kłopotu przywracając pełną funkcjonalność Twojej strony internetowej! Dzięki nam znowu będziesz widoczny w wyszukiwarce i zaczniesz odrabiać straty będące konsekwencją nałożenia kary.

Posiadamy 95% skuteczności i gwarantujemy szybkie efekty naszych działań! Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z okazji szybkiego pozbycia się blokującego Twoją witrynę filtra ręcznego lub algorytmicznego oraz uniknięcia podobnych problemów w przyszłości!

Twoja strona otrzymała karę od Google? Pomożemy Ci w ściągnięciu filtra!

© 2016 WHEN – Agencja marketingu internetowego