Ciastko

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

ADream

SZKOLIMY FIRMY Z ZAKRESU MARKETINGU INTERNETOWEGO

Profesjonalne szkolenie dla firm, które pozwoli poznać wszystkie tajniki marketingu internetowego to przynosząca długofalowe zyski inwestycja w Twój biznes! Z nami szybko i skutecznie zdobędziesz niezbędną wiedzę teoretyczną oraz nauczysz się wykorzystywać ją w praktyce.

Korzystając z naszych usług masz pełną szansę na stanie się ekspertem z zakresu marketingu internetowego. Oferujemy Ci szkolenia przygotowywane w zgodzie z najnowszymi standardami oraz indywidualnie dopasowane do potrzeb i działalności Twojej firmy.

Nie trać czasu na bezskuteczne szkolenia, które nie nauczą Cię wykorzystania zdobytej wiedzy! Dzięki naszemu doświadczeniu, które z sukcesem wykorzystujemy w codziennej pracy nauczymy Cię w pełni wykorzystać nowe umiejętności w celu promowania własnej firmy. Pokażemy Ci skuteczne metody wykorzystania kampanii Ads (AdWords) oraz Google Analytics skupiając się zarówno na wiedzy teoretycznej, jak i umiejętnościach praktycznych.

Z nami zyskasz:

  • Wiedzę z zakresu samodzielnego tworzenia strategii Ads (AdWords) oraz jej efektywnego zastosowania i analizowania w praktyce
  • Wiedzę z zakresu analityki internetowej, która pozwoli Ci samodzielnie analizować ruch na stronie, wyciągać wnioski i efektywnie rozwijać własny biznes

Stosowane przez wiele firm szablonowe scenariusze szkoleń nie sprawdzają się w każdej działalności, dlatego przed przystąpieniem do pracy z Twoim zespołem dokonamy dogłębnej analizy Twojego biznesu oraz konkurencji, co pozwoli Ci zyskać wiedzę idealnie dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb!

Przekonaj się, jak pracujemy – jesteśmy tu, aby pomóc Ci osiągnąć pełen sukces!

GOOGLE ADS (ADWORDS)

Kampanie Google Ads (AdWords). Tworzenie strategii, praktyczne zastosowanie, analiza.

GOOGLE ANALYTICS

Szkolenia z analityki internetowej. Analizuj ruch na swojej stronie. Wyciągaj wnioski i rozwijaj swój biznes.

Jak to robimy?

Analiza potrzeb i agenda

Aby stworzyć dopasowaną propozycję musimy dokładnie zrozumieć Twój biznes. Pytamy o Twoją firmę, Twoje cele biznesowe, narzędzia promocji z których korzystałeś do tej pory oraz o Twoją bezpośrednią konkurencję.

Szkolimy i pomagamy

Szkolenie zostaje dostosowane do potrzeb firmy. Pomaga to w praktycznym zastosowaniu zdobytej wiedzy od razu po zakończeniu szkolenia.

Certyfikaty i dyplomy

Po zakończonym szkoleniu akredytujemy naszych partnerów dyplomami.

TEORIA

Szkolenie przygotowujemy na podstawie najnowszych standardów.

PRAKTYKA

Pokazujemy w jaki sposób można praktycznie zastosować zdobytą wiedzę. Konkretne przykłady i case.

Naucz się, jak skutecznie promować swoją firmę w Internecie.
Stworzymy dedykowany cykl szkoleń, dopasowany do potrzeb Twojej firmy.

© 2016 WHEN – Agencja marketingu internetowego