Ciastko

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

ADream

Nasze strategie promocji szyte są na Twoją miarę. Aby dopasować rozwiązania dla Twojej firmy musimy się poznać. Preferujemy spotkania osobiste, podczas których zapytamy Cię o Twoje doświadczenia oraz cele biznesowe. Im więcej dowiemy się o Twojej firmie i Twoich oczekiwaniach, tym lepiej dopasujemy idealnie rozwiązania, aby je spełnić.

W marketingu internetowym nie ma uniwersalnych rozwiązań. To, co sprawdza się w przypadku sklepów internetowych, niekoniecznie sprawdzi się w przypadku promocji biznesowej konferencji. Na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia dopasowujemy konkretne kanały promocji i ich optymalne zastosowanie, które sprawdzi się w przypadku Twojego biznesu.

Tworzymy kampanie zgodne z naszymi założeniami. Na podstawie naszych ustaleń, dobieramy lokalizację oraz grupę docelową, do której dotrzemy z naszym komunikatem. Nie pozostawiamy jej jednak samej sobie – na bieżąco optymalizujemy ją, aby z dnia na dzień przyniosła jak największe efekty.

spełniamy założone cele

Cały czas zbieramy dane i analizujemy całą kampanię. Przygotowujemy dla Ciebie dokładne i czytelne raporty z wykonanych działań. Analizujemy wykonane cele i wyznaczamy kolejne. Współpracę opieramy na dialogu by na bieżąco pomagać Ci rozwijać swoją działalność w pożądanym kierunku.

Public Relations & Copywriting

Setki komunikatów, które docierają do Twojego odbiorcy mogą zagłuszyć Twój przekaz. Public Relations to skuteczna wiadomość dotycząca Twojej działalności wysłana do odpowiedniej osoby w odpowiednim czasie, skutkująca chęcią poznania Twojej firmy i wzrostem zaufania do niej. Przygotujemy dla Ciebie strategię komunikacji, która określi do kogo i w jaki sposób będziemy mówić oraz jakie treści i gdzie warto publikować. Dzięki naszym działaniom media i blogerzy zainteresują się Twoją działalnością, wywołując pozytywny rozgłos. Copywriting pozwoli stworzyć trafne i ciekawe treści na Twoją stronę internetową, do katalogów, newsletterów, tak aby wzmocnić Twoje działania, zwiększyć wiarygodność Twojej firmy i podnieść wskaźnik ROR (Return On Relationship).

Strategia komunikacji

Odpowiada na pytanie: jakie treści tworzyć i gdzie je umieszczać?

Otrzymasz w niej: Message House, Big Idea, Claim, bariery komunikacyjne, indywidualny wybór kanałów komunikacji i pomysł na ich długofalowe wykorzystanie.

Strategia marki

Odpowiada na pytanie: co zrobić aby wyróżnić się na rynku?

Otrzymasz w niej: analizę konkurencji, SWOT, opis grup docelowych, DILO, Insight, opis osobowości i wyróżników marki/produktu.

Strategia contentowa

Odpowiada na pytanie: jak i po co tworzyć treści?

Otrzymasz w niej: analizę dotychczasowych treści, wybór języka wypowiedzi, określenie tematów medialnych, storytelling, pomysły na kreatywne komunikaty.

Jak to robimy?

Analizujemy i wyciągamy wnioski

Nasze działania poprzedza wnikliwy research danych o Twojej firmie i Twojej konkurencji, aby dokładnie określić sytuację wyjściową.

Tworzymy indywidualną strategię

W zależności od potrzeb wynikających z naszych analiz, przygotowujemy dla Ciebie strategię działań działań szytą na miarę.

Ustalany cele i wdrażamy

Zajmujemy się całkowitym lub częściowym wdrożeniem działań określonych w strategii. Cele pozwolą nam sprawdzić skuteczność.

Raportujemy i proponujemy

Cały czas informujemy Cię o wynikach działań oraz przygotowujemy nowe pomysły na bazie doświadczeń i w oparciu o aktualne trendy.

Pomożemy zbudować odpowiedni wizerunek Twojej firmy za pomocą Internetu. Wypełnij nasz brief!

© 2016 WHEN – Agencja PR Kraków