Ciastko

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

ADream

AUDYT SEO

W audycie SEO sprawdzamy stronę m.in. pod kątem:

 • prędkości wczytywania
 • błędów walidacyjnych kodu źródłowego strony
 • potencjalnych błędów indeksowania
 • błędów optymalizacyjnych ON-SITE
 • profilu linków przychodzących
 • dopasowania pod urządzenia mobilne
 • profilem linków przychodzących

W analizie strony wykorzystujemy zarówno Google Search Console jak i narzędzia zewnętrzne z których korzystamy w codziennej pracy.

Audyt SEO

AUDYT GOOGLE ADS (ADWORDS)

W audycie kampanii Google Ads (AdWords) sprawdzamy ją pod kątem:

 • historycznych działań
 • skuteczności i realizacji celów
 • strukturę kampanii
 • zgodność z najnowszymi trendami
 • rozszerzeń reklam
 • trafność słów kluczowych
 • stron docelowych

Bazujemy na doświadczeniu zdobytym przy prowadzeniu kampanii na wszelkie możliwe branże.

Audyt Google Ads (AdWords)

Audyt SEO oraz Google Ads (AdWords) to jedyny z możliwych sposobów na odkrycie błędów w prowadzonej dotychczas kampanii promocyjnej oraz poprawę jej jakości i skuteczności.

Jeżeli chcesz, aby Twoja firma zyskała większą rozpoznawalność i dzięki kampanii promocyjnej zyskała ugruntowaną pozycję w świadomości obecnych i przyszłych Klientów, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Decydując się na profesjonalny audyt SEO oraz Google Ads (AdWords) zyskasz pewność, że maksymalnie wykorzystujesz potencjał prowadzonej kampanii reklamowej. Z nami sprawdzisz jakość dotychczasowych działań promocyjnych i w porę wyeliminujesz ewentualne błędy oszczędzając czas i pieniądze oraz zyskując 100% gwarancji skuteczności naszych działań.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić Ci gwarancję pełnej satysfakcji z naszych usług. Oferujemy Ci kompleksowy audyt SEO oraz Google Ads (AdWords), w których zakres wchodzi dogłębna analiza kluczowych dla kampanii parametrów.

Korzystając z naszych usług zyskasz wiedzę na temat faktycznego działania Twojej strony internetowej i szybko naprawisz rzutujące na jej poprawne działanie błędy.

Podczas audytu SEO sprawdzimy Twoją stroną m.in. pod kątem wszelkich błędów walidacyjnych kodu źródłowego strony, prędkości wczytywania czy dopasowania pod urządzania mobilne.

Audyt Google Ads (AdWords) obejmuje m.in. analizę pod kątem trafności słów kluczowych, historycznych działań oraz struktury prowadzonej kampanii.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – zapewnimy Ci najwyższej jakości usługi oraz pełne wsparcie w dążeniu do sukcesu w Twojej działalności!

Jak to robimy?

Przeprowadzamy audyt

Audyty przeprowadzane są w oparciu o określone scenariusze. Krok po kroku sprawdzamy działania, a następnie sporządzamy dokument w oparciu o który można wprowadzać poprawki.
Przygotowane dokumenty są zrozumiałe dla specjalistów i klientów, którzy chcą wdrożyć zmiany.

Wprowadzamy zmiany na podstawie audytu

Jeśli nie masz zasobów do wdrażania zrealizowanych audytów jesteśmy w stanie pomóc. Nasi specjaliści mogą wdrożyć przygotowane przez nich audyty.

Kontynuujemy działania

W wielu przypadkach kontynuujemy działania po wprowadzonych audytach. Sprawdź naszą ofertę pozycjonowania i prowadzenia kampanii Google Ads (AdWords).

Skontaktuj się z nami, aby przeanalizować jakość obecnie prowadzonych działań promocyjnych w Internecie.

© 2016 WHEN – Agencja marketingu internetowego