Ciastko

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

ADream

Pakiety – tekst

5 pakietów, 5 zabiegów, 5 korzyści

Dlaczego warto skorzystać z opcji pakietów?

Skuteczność. Seria 5 zabiegów wykonanych w odpowiednich odstępach czasy najlepszym laserem medycznym jakim jest Light Sher Duet, gwarantuje uzyskanie trwałych efektów.

Komfort. Zadbałyśmy o każdy element, który składa się na poczucie komfortu naszych klientów: wysokie kwalifikacje personelu, miła atmosfera, estetyczne otoczenie, nowoczesny sprzęt oraz bezbolesność i krótki czas samego zabiegu.

Szybkość. Czy wiesz, że czas pojedynczego zabiegu depilacji wykonywanego laserem Light Sheer Duet jest ponad 60% krótszy w porównaniu z innymi laserami?

Bezpieczeństwo. Przed pierwszym zabiegiem zapraszamy Cię na bezpłatną konsultację. Jest to moment, w którym wykluczamy przeciwwskazania do wykonania zabiegu oraz wykonujemy próbę laserową w celu określenia optymalnych parametrów lasera.

Korzyści finansowe. Cena pakietu jest niższa niż suma kosztów pojedynczych zabiegów. Dodatkowo istnieje możliwość rozłożenia płatności na 2-3 raty bez dodatkowych opłat czy prowizji.